Współpraca

Kontakt:
Info w pigułce na moim profilu HASH.FM
inspirujsiebie@wp.pl
www.facebook.com/inspirujsiebie
www.instagram.com/inspirujsiebie
snapchat: catejan

Skoro widzimy się w tej zakładce, to rozumiem, że masz ochotę podjąć ze mną współpracę :)
Zapraszam poniżej na przykładowe realizacje i statystyki oraz do zakładki OFERTA, gdzie znajdziesz poszczególne ceny za działania, które mogę dla Ciebie wykonać.

Jesteś zainteresowany reklamą swojego produktu, usługi, wydarzenia, innych rzeczy :)? Napisz do mnie e-mail.

Jeżeli jesteś właścicielem serwisu internetowego, bloga, albo po prostu podoba Ci się to co robię i masz ciekawy pomysł na współpracę – nie wahaj się do mnie napisać. Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy i na pewno nie pozostawię Twojej propozycji bez odpowiedzi. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, żeby obie strony czerpały z tego tytułu jak największe korzyści.
Jeżeli chciałbyś umieścić lub wykupić reklamę swojej strony, produktu lub usługi, albo umieścić artykuł sponsorowany na moim blogu skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia szczegółowych warunków.
W blog wkładam wiele czasu i wysiłku i dlatego zawsze staram się, aby czytelnicy dostali materiał/artykuł najlepszej jakości. 

Pamiętaj, że jedną z cech pasjonatów jest to, że są nimi zawsze i wszędzie – zarówno w tzw. realu (rozmowy z licznymi osobami, podróżowanie, uczestnictwo w różnych grupach zainteresowań, występy na konferencjach), jak i świecie wirtualnym (własne projekty, strony www, fora internetowe, portale społecznościowe). Jeżeli coś stanie się moim ulubionym produktem to będzie więcej niż pewne, że nie będę się z nim rozstawać na krok. Pamiętaj o tym, że oprócz współpracy z moimi stronami internetowymi w pakiecie otrzymujesz dużo więcej. Np z racji tego, że jestem zapaloną podróżniczką nie zdziw się jeżeli Twoje produkty znajdą się ze mną na drugim końcu świata i zachwycą wielu innych ludzi spoza Polski :)

Komercyjne i niekomercyjne formy reklamy   
[Cennik do wglądu indywidualnie]

-Bardzo lubię pracować projektowo, niecodzienne kreatywne pomysły i akcje to coś w czym się najlepiej odnajduję ze swoją duszą artystki - razem możemy stworzyć projekt, którego pozazdroszczą nam wszyscy:)
-Konkursy - [zapoznaj się z dotychczasowo zrealizowanymi wraz z różnorodnymi partnerami]
-Wyjazdy sponsorowane [ Rio de Janeiro jako wygrana w projekcie adidas women , recenzja wygranego pobytu w Hotelu Król Kazimierz]
-Posty sponsorowane, testy/recenzje produktów i usług  testy kosmetyków, stylizacja modowa, prezentacja produktu, => jego recenzja po]
-Recenzje książek [przykładowa recenzja

-Spotkania ambasadorskie [VIP Tester Schwarzkopf]
-Banery reklamowe [300x max500; 810x150]
-Artykuły sponsorowane [post o Italii dla Biura Turystycznego Itaka]
-Prelekcje, spotkania autorskie itp - brałam udział m.in. w:  Z pasją przez życie, Spotkanie podróżnicze z BUSiMY, Kobiece spojrzenie na biznes
-Audycje/wywiady radiowe i tv; [przykład-Radio Centrum]
-Sesje zdjęciowe [dla biżuterii Jaajl, moje portfolio]
-Wideo tematyczne, Hotel Le Ancore Resort w 360 stopni
-Relacje z eventów [blog,facebook,youtube]; otwarcie sklepów w Outlet Center Lublin z udziałem Mistera Polski Rafała Maślaka, 
-Inne niespodzianki;) 
-Spotkania blogerów [Spotkanie Lubelskiej Blogosfery]
-Wspólne akcje blogerskie
-Wspólne publikacje/nagrywanie wideo
-Współpraca długofalowa, cykliczna i przeróżne akcje niestandardowe o których nie wspomniałam:)
-Akcje charytatywne
-Uczestnik konkursu [wideo JAGNA 2014]

Przyjmuję do testów to, co mnie zainteresuje. Jestem wymagająca, opisuję wady i zalety. Masz produkt który Twoim zdaniem ucieszy moich czytelników? Daj znać – organizuję konkursy, testuję produkty. W ramach testów lub nagród w konkursach mogą zostać oferowane:
-darmowe egzemplarze
-darmowe próbki
-rabaty
-gadżety i gratisy
-coś ekstra – może to być jakaś nagroda (kilka darmowych wejściówek na prowadzone przez Ciebie szkolenie) w konkursie, czy cokolwiek innego.


W ramach współpracy oferuję:

-umieszczania bannera i linków na swoich stronach
-odpowiedni wpis na liście polecanych portali i blogów
-informowanie o wpisie za pomocą społeczności facebook/instagram
-w ramach możliwości – przygotowanie relacji z wydarzenia (foto + opcjonalnie video + tekst) i publikacja we wszystkich źródłach
-kampania wizerunkowa – testowanie sprzętów, kosmetyków, ubrań z bieżących kolekcji i wszystkiego czego tylko zapragniecie, udział w eventach organizowanych lub wspieranych przez markę. Wszystko z podejściem bardzo indywidualnym, subiektywnym i nie narzuconym przez markę. Dzielenie się swoimi przemyśleniami z czytelnikami, angażując społeczność i zachęcając do dyskusji.

W zamian oczekuję:

-umieszczenia mojego logo/logotypu/banneru na wszelkich nośnikach promocyjnych (plakaty, ulotki, strona www i inne)
-informacji w materiałach o partnerstwie/patronacie/współpracy
-umieszczenia linku do bloga i/lub strony w materiałach i na stronach partnera
-gwarancji swobodnego poruszania się po obiekcie ( jeżeli jest to wydarzenie)– w tym wszelkiego rodzaju wejścia za kulisy itp. (wymagane, by móc swobodnie przygotować relację z wydarzenia.)
Wszystko jest do uzgodnienia. Do każdego zapytania podchodzę indywidualnie. Wyznaję zasadę obustronnego zadowolenia – tak samo ważne są Twoje jak i moje korzyści płynące ze współpracy. Wszystko jest do omówienia i negocjacji. 

Jeśli chcesz zostać partnerem, patronem, sponsorem lub masz inny pomysł jak moglibyśmy ze sobą współpracować wyślij swoje zapytanie lub ofertę współpracy.

Moje internetowe CV na portalu GoldenLine

Czym się zajmuję:
 • social media/eventy/marketing/media/prowadzenie fanpage'y
 • animacja kultury i czasu wolnego
 • zarządzanie zasobami ludzkimi, kulturą i sportem
 • turystyka/podróże
 • taniec/śpiew/choreografia/edukacja taneczna-instruktor tańca: taniec ludowy, charakterystyczny, klasyczny, towarzyski
 • branża eventowa: hostessy/modeling/fotomodeling
   
Społeczność [marzec 2017]
Blog z miesiąca na miesiąc zyskuje sobie nowych czytelników. Odzwierciedla to liczba interakcji w postaci komentarzy jak i stale rosnąca liczba fanów, którzy chętnie dołączają do Facebookowej strony – obecnie ponad 1880 fanów i ciągle rośnie.


Poza tym posiadam również społeczność na bloglovin, konto na obieżyświat org, ponad 1900 followersów na instagramie, ponad 2060 znajomych i ponad 460 osób obserwujących profil prywatny na facebooku oraz ponad 70 subskrybcji i ponad 200 tys wyświetleń kanału youtube.

CzytelnicyNajczęściej czytane wpisy

Lubię pisać, jeżeli więc szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie artykuł na stronę, do czasopisma lub innego medium, w temacie jaki interesuje i Ciebie i mnie – napisz.


Kontakt:
inspirujsiebie@wp.pl
www.facebook.com/inspirujsiebie


Współpracuję, bądź współpracowałam z takimi placówkami i firmami jak:

Wspieram chłopaków, a oni wspierają mnie, 
więc warto, żeby się tu znaleźli! 
Zapraszam serdecznie do odwiedzin świetnej ekipy zapalonych podróżników!


http://odkryjchiny.org/ 

http://wielkieszanse.wordpress.com/


http://piccoart.pl/


 https://www.facebook.com/fotograf.maciej.kozlowski?fref=ts Placówki:

  

 Dom Kultury Kalinowszczyzna

Akademia Młodzieżowa

Sala Zabaw Fiku-Miku w Lublinie

Szkoła Podstawowa w Wąwolnicy
Szkoła Podstawowa w Kiełczewicach Górnych
Szkoła Podstawowa w Jastkowie
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Krzczonowie
Gimnazjum w Modliborzycach

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Polichnieoraz osoby prywatne [narzeczeni itp ] :)


1 komentarz :

 1. Prześliczne zdjecia , widać ze jest tam przepięknie :) i bardzo ładny blog

  +Obserwuję twój blog

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz wnoszący coś w dyskusję. Na teksty typu: ' świetny blog, wpadnij do mnie, super u Ciebie obserwujemy?' nie odpowiadam!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości tekstów, zdjęć, grafik, materiałów video i innych zawartych na tej stronie w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej będącej własnością autora bez jego zgody zabronione.